Naše společnost nabízí své profesionální služby v oblasti instalace TV antény, TV antény DVB-T2, TV antény se zesilovačem, TV antény venkovní, opravy TV antén nebo také měření intenzity signálu, měření kvality signálu, dodávky skupinových TV a SAT zesilovacích souprav, instalace skupinových TV a SAT zesilovacích souprav, rekonstrukce kabelových rozvodů. Naše zkušenosti mají více jak 35 – ti letou tradici a máme vám jistě co nabídnout.

Všechny zakázky dodáváme „na klíč“ tj. bez jakýchkoliv starostí zákazníka od návrhu či projektu až po celkovou realizaci a následný záruční či pozáruční servis. Disponujeme potřebným technickým vybavením a měřící digitální technikou. Zároveň sledujeme technický vývoj v našem oboru, ale i v oborech, které úzce souvisejí s naší hlavní činností.

V čem se lišíme od ostatních?

  • máme zkušenosti
  • máme odborný pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře a kvalitně
  • nabízíme kvalitu, rychlé provedení práce, záruční i pozáruční servis
  • jsme profesionálové ve svém oboru
  • ke každé zakázce přistupujeme individuálně
  • máme příznivé ceny pro každého

Dlouhodobě spolupracujeme se specialisty v oboru např. ATLAS electronic s.r.o, PROELSTAV s.r.o, MACOM s.r.o, 3+S s.r.o, ECF s.r.o atd. Též úzce spolupracujeme s renomovanou firmou ESOFIA s.r.o. – ekonomické a ekologické poradenství.

A kde máme oblast své působnosti?

Praha, jednotlivé městské části Prahy 1 – Praha 10, Praha a okolí, Středočeský kraj.

Vyberte si z našich služeb

Chybí vám televizní nebo satelitní anténa?
Hledáte odborníky v tomto odboru?