Lidé usilují o větší zabezpečení majetku a bezpečnosti osob, a tak jsou kamerové systémy a bezpečnostní systémy po celém světě stále populárnější.

Už jste někdy přemýšleli o tom, co se ve vaší domácnosti děje, když jste pryč? Chtěli jste někdy zkontrolovat děti, novou chůvu nebo se jen ujistit, že jsou domácí mazlíčci v pořádku?

Máme pro vás řešení! Kamerový systém ve vašem domě může být ihned nainstalován a vy tak budete mít kompletní přehled o tom, co se děje doma nebo v kanceláři ve vaší nepřítomnosti.

Naše portfolio služeb zahrnuje také práce, jako je strukturovaná kabeláž a slaboproudé rozvody, videotelefony, kamerové systémy v TV rozvodu, TV a SAT systémy nebo instalace SAT příjmu. Také nabízíme prodej TV antén a SAT antén, ozvučení prostor aj.

Určitě se na nás obraťte i v případě, že hledáte profesionály na TV antény, TV antény DVB-T2, TV antény se zesilovačem, TV antény venkovní, opravy TV antén, rekonstrukce TV antén, servis TV antén. instalace TV antény/příjmu, instalace rozhlasového a digitálního DAB příjmu, instalace SAT příjmu nebo přechod na DVB-T2, set top box DVB-T2. Nabízíme také měření intenzity signálu, měření kvality signálu, dodávky skupinových TV a SAT zesilovacích souprav, instalace skupinových TV a SAT zesilovacích souprav, rekonstrukce kabelových rozvodů.

Máte zájem o tuto službu?

Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit nejen s instalací, ale také s výběrem vhodné antény? Neváhejte a zavolejte nám!